درمان سرطان در بیمارستان آمریکایی ترکیه

Share This Post

انکولوژی پزشکی

ما به طور موجه به راه اندازی یک مرکز حرفه ای قابل اعتماد و معتبر افتخار می کنیم که در آن بیماران مبتلا به هر نوع سرطان می توانند بهترین درمان را دریافت کنند. تمام خدمات ارائه شده در بخش ما مطابق با استانداردهای بین المللی است. انواع سرطان ها با یک رویکرد منسجم چند رشته ای موثر تشخیص و درمان می شوند یا به عبارت دیگر، هر بخش مرتبط در بیمارستان ما در مواردی که توسط بخش ما رسیدگی می شود، دخیل است. تجزیه و تحلیل جهش، تجزیه و تحلیل جهش جسمی، تجزیه و تحلیل عوامل خطر خانوادگی و فردی، اقدامات پیشگیرانه، درمان هدفمند، و ایمونوتراپی و درمان با واکسن و همچنین ارزیابی جامع سالمندان همه در محدوده برنامه سرطان چند رشته ای ما انجام می شود.

ما گزینه های درمانی جامعی را با برگزاری جلسات شورای جامع تومور شامل پزشکان از رشته های مرتبط مرتبط، انجام معاینات و مشاوره های فوری در صورت لزوم ایجاد کرده ایم. علاوه بر ارائه گزینه های درمانی مدرن با خدمات زیرساختی کاربردی نوآورانه، ما به راحتی به بیماران خود دارو ارائه می دهیم و توانایی دسترسی موثر به اطلاعات پزشکی مفید از ترکیه و خارج از کشور را داریم.

ما مشتاق حفظ استاندارد بالایی از مراقبت هستیم که با بخش ما مرتبط شده است. برنامه های ما از هر جنبه ای نیازمند یک فرآیند طولانی است، از اقدامات احتیاطی بسته به نوع سرطان، درمان شرایط با پیگیری علائم و مقابله با عوارض جانبی از جمله مشکلات روانی و اجتماعی. بر این اساس، هماهنگ کننده های بیمار و مراقبت آماده کمک به بیماران و اعضای خانواده آنها در تمامی نیازهایشان هستند. علاوه بر این، به بیماران ما خدمات بسیاری مانند تشخیص زودهنگام، پیشگیری، آموزش، مشاوره تغذیه، مشاوره سبک زندگی سالم و همچنین حمایت روانی پس از درمان موفقیت آمیز سرطان ارائه می شود.

از سوی دیگر، ما مطالعات مشترکی را با سازمان های بین المللی انجام می دهیم که خود را وقف درمان سرطان کرده اند، زیرا هدف مشترکی داریم. ما از خلاقیت پشتیبانی می کنیم و به دنبال اطلاعات جدیدی هستیم که می تواند قابلیت های درمانی ما را بهینه کند. درمان های ارائه شده تحت برنامه سرطان بیمارستان آمریکایی کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی توسعه یافته و به صورت روزانه افزایش می یابد. تکنیک‌های تصویربرداری پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند، تشخیص سرطان با روش‌های تصویربرداری در پزشکی هسته‌ای ایجاد می‌شود و مکان مناطق بیمار را می‌توان دقیقاً در محدوده برنامه سرطان در بیمارستان آمریکایی تعیین کرد. به روزترین فناوری ها و تکنیک ها، مانند جراحی کم تهاجمی، رادیولوژی مداخله ای، جراحی رباتیک، و جراحی لاپاراسکوپی و آندوسکوپی، برای روش های سرطان در بیمارستان ما موجود است.

خدمات ما شامل برنامه های غربالگری برای تشخیص زودهنگام سرطان، تعیین افراد سالم اما در معرض خطر سرطان و اطلاع رسانی به این افراد و اعضای خانواده آنها در مورد پیشگیری از شروع سرطان است. هر نوع شیمی درمانی و سایر روش های درمانی توسط پرستاران انکولوژی با تجربه و تحصیلکرده، روانشناسان بالینی و متخصصان تغذیه درمانی انجام می شود و تحت نظارت و هماهنگی انکولوژیست های پزشکی به شیوه ای جامع است. شیمی درمانی و سایر گزینه های درمانی هم در واحدهای سرپایی و هم در کلینیک های بستری در دسترس هستند.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and never miss a blog from Cancerfax

More To Explore

Ivosidenib is approved by FDA for myelodysplastic syndromes
MDS

Ivosidenib is approved by FDA for myelodysplastic syndromes

The Food and Drug Administration approved ivosidenib (Tibsovo, Servier Pharmaceuticals LLC) for adult patients with relapsed or refractory myelodysplastic syndromes (MDS) with a susceptible isocitrate dehydrogenase-1 (IDH1) mutation, as detected by an FDA-approved test.

Need help? Our team is ready to assist you.

We wish a speedy recovery of your dear and near one.

درمان سرطان در تركيه
Start chat
Need help with cancer treatment?
Scan the code
Hello,
Welcome to CancerFax !

CancerFax is the most trusted international patient facilitator working with top cancer hospital's in the world like MD Anderson, Dana Farber, Asan, NCC Japan, Sheba, Beijing Cancer Institute and Apollo to bring you best of therapies and drugs.

Let us know what services would you like to avail?

1) Cancer treatment in the USA, Japan, Israel, India, Korea or Singapore?
2) CAR T-Cell therapy treatment
3) Cancer vaccine
4) Online video consultation
5) Proton therapy