درمان سرطان در بیمارستان آمریکایی ترکیه

Share This Post

انکولوژی پزشکی

ما به طور موجه به راه اندازی یک مرکز حرفه ای قابل اعتماد و معتبر افتخار می کنیم که در آن بیماران مبتلا به هر نوع سرطان می توانند بهترین درمان را دریافت کنند. تمام خدمات ارائه شده در بخش ما مطابق با استانداردهای بین المللی است. انواع سرطان ها با یک رویکرد منسجم چند رشته ای موثر تشخیص و درمان می شوند یا به عبارت دیگر، هر بخش مرتبط در بیمارستان ما در مواردی که توسط بخش ما رسیدگی می شود، دخیل است. تجزیه و تحلیل جهش، تجزیه و تحلیل جهش جسمی، تجزیه و تحلیل عوامل خطر خانوادگی و فردی، اقدامات پیشگیرانه، درمان هدفمند، و ایمونوتراپی و درمان با واکسن و همچنین ارزیابی جامع سالمندان همه در محدوده برنامه سرطان چند رشته ای ما انجام می شود.

ما گزینه های درمانی جامعی را با برگزاری جلسات شورای جامع تومور شامل پزشکان از رشته های مرتبط مرتبط، انجام معاینات و مشاوره های فوری در صورت لزوم ایجاد کرده ایم. علاوه بر ارائه گزینه های درمانی مدرن با خدمات زیرساختی کاربردی نوآورانه، ما به راحتی به بیماران خود دارو ارائه می دهیم و توانایی دسترسی موثر به اطلاعات پزشکی مفید از ترکیه و خارج از کشور را داریم.

ما مشتاق حفظ استاندارد بالایی از مراقبت هستیم که با بخش ما مرتبط شده است. برنامه های ما از هر جنبه ای نیازمند یک فرآیند طولانی است، از اقدامات احتیاطی بسته به نوع سرطان، درمان شرایط با پیگیری علائم و مقابله با عوارض جانبی از جمله مشکلات روانی و اجتماعی. بر این اساس، هماهنگ کننده های بیمار و مراقبت آماده کمک به بیماران و اعضای خانواده آنها در تمامی نیازهایشان هستند. علاوه بر این، به بیماران ما خدمات بسیاری مانند تشخیص زودهنگام، پیشگیری، آموزش، مشاوره تغذیه، مشاوره سبک زندگی سالم و همچنین حمایت روانی پس از درمان موفقیت آمیز سرطان ارائه می شود.

از سوی دیگر، ما مطالعات مشترکی را با سازمان های بین المللی انجام می دهیم که خود را وقف درمان سرطان کرده اند، زیرا هدف مشترکی داریم. ما از خلاقیت پشتیبانی می کنیم و به دنبال اطلاعات جدیدی هستیم که می تواند قابلیت های درمانی ما را بهینه کند. درمان های ارائه شده تحت برنامه سرطان بیمارستان آمریکایی کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی توسعه یافته و به صورت روزانه افزایش می یابد. تکنیک‌های تصویربرداری پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند، تشخیص سرطان با روش‌های تصویربرداری در پزشکی هسته‌ای ایجاد می‌شود و مکان مناطق بیمار را می‌توان دقیقاً در محدوده برنامه سرطان در بیمارستان آمریکایی تعیین کرد. به روزترین فناوری ها و تکنیک ها، مانند جراحی کم تهاجمی، رادیولوژی مداخله ای، جراحی رباتیک، و جراحی لاپاراسکوپی و آندوسکوپی، برای روش های سرطان در بیمارستان ما موجود است.

خدمات ما شامل برنامه های غربالگری برای تشخیص زودهنگام سرطان، تعیین افراد سالم اما در معرض خطر سرطان و اطلاع رسانی به این افراد و اعضای خانواده آنها در مورد پیشگیری از شروع سرطان است. هر نوع شیمی درمانی و سایر روش های درمانی توسط پرستاران انکولوژی با تجربه و تحصیلکرده، روانشناسان بالینی و متخصصان تغذیه درمانی انجام می شود و تحت نظارت و هماهنگی انکولوژیست های پزشکی به شیوه ای جامع است. شیمی درمانی و سایر گزینه های درمانی هم در واحدهای سرپایی و هم در کلینیک های بستری در دسترس هستند.

Spread the love

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and never miss a blog from Cancerfax

More To Explore

Development of CAR T Cell therapy in Korea
Cancer treatment in South Korea

Companies in Korea takes a step closer in developing home grown CAR T-Cell therapy

Due to high costs, treatments developed by multinational pharmaceutical corporations are difficult for Korean patients to access. As a result, Korean businesses have created and localised CAR-T treatments in an effort to address these issues. Many businesses have either begun developing CAR-T therapies or declared their intention to do so, including Curocell, Abclon, GC Cell, Ticaros, Helixmith, Toolgen, Cllengene, Eutilex, and Vaxcell Bio.

Spread the love
Polatuzumab
Blood cancer

Polatuzumab vedotin-piiq is approved by USFDA for previously untreated diffuse large B-cell lymphoma, not otherwise specified, and high-grade B-cell lymphoma

For adult patients with high-grade B-cell lymphoma (HGBL), not otherwise specified (NOS), or diffuse large B-cell lymphoma (DLBCL) who have not previously received treatment and who have an International Prognostic Index (IPI) score of 2 or higher, the Food and Drug Administration has approved polatuzumab vedotin-piiq (Polivy, Genentech, Inc.).

Spread the love

Need help? Our team is ready to assist you.

We wish a speedy recovery of your dear and near one.

درمان سرطان در تركيه

Enquiry Form

https://cancerfax.com/