درمان تومور مغزی در بیمارستان آسان، سئول

Share This Post

تومورهای مغزی به سلول‌های غیرطبیعی اطلاق می‌شوند که در بافت یا غشای مغزی که روی مغز قرار دارند رخ می‌دهند و به بافت مغز یا مننژها دور از جمجمه یا ساختارهای اطراف گسترش یافته‌اند.

تومورهای مغزی بیشتر در اثر کمبود ژنتیکی مانند سایر تومورهای بدن به دست می آیند و به ندرت ارثی می باشند. تومورهای مغزی انواع بافت شناسی زیادی را شامل می شوند که عمدتاً در داخل مغز ایجاد می شوند یا به دلیل غیرمستقیم (سرایت به مغز از سرطان سیستمیک) رخ می دهند تا نرخ رشد متفاوتی را نشان دهند. امروزه با استفاده از فناوری‌های تصویربرداری مانند CT یا MRI، تومورهای مغزی بیشتر و بیشتر شناسایی می‌شوند. همچنین با پیشرفت مدیریت انکولوژیک، بیماران بیشتری می توانند زنده بمانند و بروز متاستاز مغزی افزایش یافته است.

برای درمان تومورهای مغزی، درمان انکولوژیک و همچنین حفظ یا بهبود عملکرد مغز برای کیفیت زندگی بیماران مورد نیاز است. مرکز تومور مغزی AMC یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تومور مغزی در آسیا است و هر ساله پیشرفته ترین و با تجربه ترین مراقبت و درمان تخصصی را به حدود 1200 بیمار مبتلا به انواع تومورهای مغزی ارائه می دهد. این مرکز همچنین درمان سفارشی را برای هر بیمار ارائه می دهد، از جمله تمام جنبه های درمان تومور مغزی مانند جراحی قاعده جمجمه، عمل آندوسکوپی، نورونکولوژی و کارآزمایی های بالینی، جراحی رادیوتاکتیک استریوتاکتیک و نوروآندوکرینولوژی.

مرکز تومور مغز یک سیستم چند رشته ای با مشارکت متخصصان پزشکی بخش های مختلف مغز و اعصاب، انکولوژی، غدد درون ریز و متابولیسم، جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی، انکولوژی پرتوشناسی، رادیولوژی، پزشکی هسته ای و پاتولوژی ایجاد کرده است تا بهترین خدمات درمانی را به بیماران تومور مغزی ارائه دهد. متخصصان مجرب با انجام رادیوتراپی و شیمی درمانی تومورهای صعب العلاج مغزی، جراحی گاما نایف و آزمایشات بالینی با داروهای جدید برای درمان تومورهای مغزی و بهبود کیفیت زندگی بیماران همکاری نزدیک و تلاش های بی پایان دارند.

چرا باید در مركز پزشكي آسان تحت درمان قرار بگیرید؟

؟

تومورهای مغزی به انواع مختلفی از تومورها گفته می شود که در بافت مغز یا سایر بافت های نرم داخل جمجمه ایجاد می شوند. آن‌ها همچنین شامل سرطان‌هایی هستند که از سایر قسمت‌های بدن که دورتر هستند و به مغز متاستاز داده‌اند، منشا می‌گیرند. مانند سایر تومورهای بدن، تومورهای مغزی عمدتاً در اثر کمبودهای ژنتیکی به دست می‌آیند و به ندرت به ارث می‌رسند. آنها از تعدادی (بیش از 100) نوع بافت شناسی تشکیل شده اند که نرخ رشد متفاوتی دارند. امروزه با استفاده گسترده از فناوری های تصویربرداری مانند CT یا MRI، تومورهای مغزی بیشتر و بیشتر شناسایی می شوند. همچنین با پیشرفت درمان انکولوژیک، میزان بقای بیماران و همچنین بروز متاستاز مغزی افزایش یافته است.

تومورهای مغزی نه تنها به درمان انکولوژیک نیاز دارند، بلکه به حفظ و بهبود عملکرد مغز نیز برای تضمین کیفیت زندگی بیمار نیاز دارند. مرکز تومور مغزی AMC یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تومور مغزی در آسیا است که پیشرفته ترین و با تجربه ترین مراقبت ها را ارائه می دهد. این مرکز هر سال برنامه درمانی را برای حدود 1200 بیمار که انواع تومورهای مغزی در آنها تشخیص داده می شود، سفارشی می کند. همچنین طیف گسترده‌ای از درمان‌ها از جمله تمام جنبه‌های روش‌های درمانی مانند جراحی قاعده جمجمه، عمل آندوسکوپی، آزمایش‌های بالینی عصبی-آنکولوژیک، جراحی رادیوتاکتیک استریوتاکتیک و درمان نورواندوکرین را ارائه می‌کند.

مرکز تومور مغز یک سیستم چند رشته ای با مشارکت متخصصان پزشکی بخش های مختلف جراحی مغز و اعصاب، انکولوژی، پرتو انکولوژی، رادیولوژی، آسیب شناسی، پزشکی هسته ای، غدد درون ریز و متابولیسم، جراحی پلاستیک و گوش و حلق و بینی ایجاد کرده است تا بهترین خدمات درمانی را به بیماران تومور مغزی ارائه دهد. . متخصصان مجرب برای درمان تومورهای مغزی و بهبود کیفیت زندگی بیماران همکاری و تلاش های بی پایانی دارند.

گزینه های درمان

عمل جراحی

جراحی معمولاً گزینه درمانی اولیه برای تومورهای مغزی است. شانس درمان بسیاری از تومورهای خوش خیم مانند مننژیوما، شوانوما و آدنوم هیپوفیز را برای بیماران فراهم می کند. در تومورهای بدخیم مانند گلیوماهای با درجه بالا و مدولوبلاستوما، جراحی نقش تشخیص بافت و حجم زدایی تومور را بر عهده می گیرد که منجر به درمان های اضافی می شود. برای به حداکثر رساندن ایمنی در جراحی تومور مغزی، فناوری‌های پیشرفته مختلفی در هر دو مرحله قبل از عمل و حین عمل، مانند MRI عملکردی، مانیتورینگ نوروفیزیولوژیک، نورونوگیشن، و سونوگرافی حین عمل و CT استفاده می‌شود.

درمان های کمکی بعد از عمل

درمان‌های کمکی بعد از عمل مانند شیمی‌درمانی، رادیوتراپی از جمله جراحی رادیوتاکتیک استریوتاکتیک، درمان هدفمند و درمان‌های بیولوژیک جدید به طور کامل توسط کمیته تومور مغزی با مشارکت جراحان مغز و اعصاب، رادیولوژیست‌های عصبی، آسیب‌شناسان عصبی، انکولوژیست‌های پزشکی و انکولوژیست‌های پرتویی برنامه‌ریزی شده‌اند.

رادیوسرجری استریوتاکتیک

مرکز تومور مغزی AMC به خدمات جامع رادیوسرجری استریوتاکتیک خود افتخار می‌کند، زیرا مجهز به سیستم‌های رادیوسرجری پیشرفته، آیکون گاما نایف و سایبرنایف نسخه 9.5 است. از زمان معرفی اولین گاما نایف در آسیا در سال 1990، بیش از 8000 درمان گاما نایف انجام شده است. در سال 2011 سیستم CyberKnife معرفی شد که برای تومورهایی است که با گاما نایف قابل درمان نیستند. گاما نایف و سایبرنایف بسته به شرایط خاص هر بیمار برای دستیابی به بهترین نتایج به صورت مکمل استفاده می شوند.

عملکرد درمانی AMC

1990: یک برنامه جراحی پیشرفته قاعده جمجمه را اجرا کرد

1990: گاما نایف را برای اولین بار در آسیا معرفی کرد (بیش از 8000 مورد)

1995: یک سیستم جراحی استریوتاکتیک بدون قاب (سیستم عصای دید) را معرفی کرد.

از سال 2008: درمان بیش از 1000 مورد در سال

2011: سیستم CyberKnife را معرفی کرد (بیش از 1000 مورد)

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and never miss a blog from Cancerfax

More To Explore

Ivosidenib is approved by FDA for myelodysplastic syndromes
MDS

Ivosidenib is approved by FDA for myelodysplastic syndromes

The Food and Drug Administration approved ivosidenib (Tibsovo, Servier Pharmaceuticals LLC) for adult patients with relapsed or refractory myelodysplastic syndromes (MDS) with a susceptible isocitrate dehydrogenase-1 (IDH1) mutation, as detected by an FDA-approved test.

Need help? Our team is ready to assist you.

We wish a speedy recovery of your dear and near one.

درمان سرطان در تركيه
Start chat
Need help with cancer treatment?
Scan the code
Hello,
Welcome to CancerFax !

CancerFax is the most trusted international patient facilitator working with top cancer hospital's in the world like MD Anderson, Dana Farber, Asan, NCC Japan, Sheba, Beijing Cancer Institute and Apollo to bring you best of therapies and drugs.

Let us know what services would you like to avail?

1) Cancer treatment in the USA, Japan, Israel, India, Korea or Singapore?
2) CAR T-Cell therapy treatment
3) Cancer vaccine
4) Online video consultation
5) Proton therapy